Apertura.ltAutomobilinės plėvelėsApie įmonę

Apie įmonę


sertifikatas

UAB “Apertura” skaičiuoja savo gimtadienius nuo 1994 metų ir jau penkiolika metų darbuojasi stiklų plėvelių srityje – atstovauja LLumar ženklą. Nuo 2001 metų tapo pirmuoju ir vieninteliu oficialiu LLumar atstovu Baltijos šalyse su išskirtinėms distributoriaus teisėmis Lietuvos teritorijoje.

Būdama gamintojo oficialiu atstovu, UAB “Apertura” garantuoja medžiagos ir instaliacijos aukščiausią kokybę - visoms plėvelėms galioja gamintojo garantija.

Mūsų ilgametė patirtis ir aukšti aptarnavimo standartai lemia kompanijos sėkmę.

Mūsų bendrovėje pagrindinis dėmesys skiriamas kokybei – bendravimo su klientu kokybei, medžiagos ir instaliacijos kokybei.

Aukšti instaliacijos standartai yra griežtai reglamentuoti: suderinamumas su esama stiklo konstrukcija, plėvelės sujungimo vietos, dulkių kiekis ir t.t. yra kontroliuojami ir atitinka LLumar ir Tarptautinės langų plėvelių asociacijos (IWFA) standartus.

Bendrovės darbuotojai yra ypač aukštos kvalifikacijos, apmokyti ir atestuoti LLumar atstovų .


sertifikatas

Apie produktą

LLumar – tai JAV kompanijos CPFilms gaminamų plėvelių prekinis ženklas. CPFilms akivaizdžiai pirmauja stiklų plėvelių srityje – aukštos kokybės plėvelių pasaulio rinkoje jos produkcijos pardavimai siekia 50%. CPFilms taip pat yra pripažintas industrijos kokybės lyderiu, jos produkcijos privalumai patvirtinti daugybės nepriklausomų testų ir kokybės sertifikatų, o plėvelių asortimentu neprilygsta nei vienas kitas gamintojas.

Pagrindinės plėvelių savybės, kuriomis CPFilms lenkia konkurentus - tai efektyvumo rodikliai, ilgaamžiškumas, spalvos stabilumas, patvarumas. CPFilms gaminamos plėvelės išsiskiria ypač patvariu atspariu braižymui viršutiniu sluoksniu, kuris yra dvigubai atsparesnis už artimiausio konkurento rinkoje ir leidžia vartotojui ilgai džiaugtis visais plėvelės suteiktais privalumais.

Mūsų darbo ir pastangų rezultatas - patenkinti klientai, kurie dažniausiai tampa pastoviais ir rekomenduoja mus savo pažįstamiems, draugams, verslo partneriams. Mus tai labai džiugina, nes tai ir yra geriausia įmonės reklama ir jos darbo įvertinimas.

Mūsų klientai

Ambasados: Vokietijos, Japonijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Kinijos, Švedijos, Prancūzijos, Turkijos, Suomijos, Estijos, Belgijos, Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano.

Valstybinės įstaigos: LR Seimas, LR Prezidentūra, LR Valstybės kontrolė, VRM, VMI, Krašto apsaugos ministerija, Finansų ministerija, Aplinkos ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos teismai ir kt.

Bankai: SEB, Danske Bankas, Hansabankas, Snoras, DnB Nord Bankas, Parex bankas.

Įmonės: VP Market , Rimi Lietuva, Palink (IKI), Norfos mažmena, Eurovaistinė, Lietuvos geležinkeliai ir kitos.

NT vystytojai: Veikmė, MG valda, Ranga IV, Vėtrūna, Senovė, Hanner, Merko statyba, Eika, Constructus, YIT Būstas, Skala, Statybų linija, PST, Vilmesta.

Automobilių salonai: VEHO (Honda, Citroen), Silberauto (MB, Chrysler) Tokvila (Toyota), Keturi žiedai (Audi), Moller auto (VW), Rasmitas, Autodina, Žaibo ratas (Opel), Vytaras (Mitsubishi, Huinday), Autotoja (Toyota, Lexus), Žibintas (Peugeot) Sostena (Volvo, Rover, Renault), Lautra motors (Renault, Dacia)tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook