Apertura.ltAutomobilinės plėvelėsKėbulo apsaugai

Kėbulo apsaugai


LLumar plėvelė - kėbulo apsaugai Antra oda Jūsų automobiliui!

Važiuojant dideliu greičiu, kiekvienas lekiantis smulkus objektas gali pažeisti Jūsų automobilio kėbulo dažus, palikti matomas žymes ant kapoto, bamperio, stogo ir kitų detalių. Tai - "smulkmena", kuri mažina jūsų automobilio vertę, nes su laiku pažeistos vietos pradeda rūdyti ir net gali prireikti brangaus visos detalės perdažymo. Iki šiol, siekiant apsaugoti kėbulą nuo tokių nemalonių reiškinių, buvo naudojami odiniai ir plastikiniai vabzdžių/akmenų kapoto deflektoriai, kurie ne visada puošdavo automobilį ir neapsaugodavo visų detalių.

Dabar jus galite turėti apsaugą, kuri nekeičia Jūsų automobilio išvaizdos.

LLumar dažytų paviršių apsaugos plėvelė - tai profesionaliai instaliuotas nematomas skydas, saugantis Jūsų kėbulą nuo įbrėžimų, ištrupų, nudilimų, kuriuos sukelia vabzdžiai, akmenukai, žvyras, o žiemą - smėlis ir druska.

Kai kuriais atvejais plėvelė apsaugo net nuo smulkių avarijų. Stora poliuretaninė plėvelė amortizuoja ir paskirsto smūgį po keliasdešimt kartų didesnį plotą, neleidžiant sutrupėti dažams.

Kėbulo apsaugai Kėbulo apsaugai Kėbulo apsaugai

Tai skaidriausia plėvelė tarp siūlomų rinkoje! Optiškai švari ir skaidri, sukurianti nematomą skydą, apsaugantį jūsų kėbulo dažytus paviršius. Tai puiki alternatyva plastmasiniams ir odiniams kapoto deflektoriams. Plėvelė didina automobilio vertę, išlaikydama dažytus paviršius gerame stovyje ir saugo Jūsų investicijas ilgus metus.

Kėbulo apsaugai

Plėvele dažniausiai dengiamos priekinio bamperio detalės, dalis kapoto ir stogo, žibintai, slenksčiai, arkos, sparnai, šoniniai veidrodėliai.

Kėbulo apsaugai

Naudojant PrecisionCut™ technologiją , kompiuteriu generuojami ir pjaustymo mašinos preciziškai paruošiami lekalai idealiai atitinka kėbulo detales. Tai visuomet užtikrina gerą instaliavimo rezultatą.

Kėbulo apsaugai


tonavimas
IÅ¡bandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook