Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Privatumas

Dauguma žmonių smalsūs iš prigimties. Visada atsiras tokių,  kurie bandys įžiūrėti jiems neskirtus dalykus. Tai neigiamai veikia mūsų asmeninį gyvenimą ir informacijos saugumą.

Deja, žaliuzės ir užuolaidos, saugodamos jūsų privatumą, uždengia langą ir Jūs negalite mėgautis vaizdu lauke. Be to,  žaliuzės ir užuolaidos ne visada  tenkina jūsų estetinius poreikius, jų  priežiūra sudėtinga. LLumar plėvelės paverčia paprastą stiklą į veidrodinį arba matinį.

Šviesą atspindinčioms plėvelėms būdingas vienpusio matomumo efektas  šviesiu paros metu. Uždėjus plėvelę ant langų, iš lauko paviršius pasidaro veidrodinis neperšviečiamas, o iš vidaus galima nematomam stebėti išorinius objektus.

Esant situacijai, kai apšvietimas vienodas iš abiejų stiklo pusių, naudojamos matinės plėvelės, kurios išsklaido šviesą ir neleidžia matyti objektų už stiklo.

LLumar plėvelės nereikalauja  sudėtingos priežiūros, kaip žaliuzės ir užuolaidos.


Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook