Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Saugumas

Stiklas tai saugumo atžvilgiu opiausia vieta visame pastate. Stiklo konstrukcijos yra estetiškos, patogios ir praktiškos, bet nėra  garantijos, kad stiklas nesuduš nuo mechaninio poveikio. Jam sudužus, susidaro aštrių kraštų šukės, tai dažniausiai tampa nelaimingų atsitikimų priežastimi.

LLumar apsauginių plėvelių panaudojimas - palyginus nebrangus būdas užtikrinti saugaus stiklo charakteristikas. Įvairaus storio ir konstrukcijos plėveles galima pritaikyti  sprendžiant šias problemas:

  • Žmogaus  ir turto apsauga  nuo pavojingų stiklo šukių stichinių nelaimių, nelaimingo atsitikimo, teroristinių išpuolių ar vandalizmo atvejais
  • Stiklo vientisumas dužimo atveju
  • Dėl sprogimo bangos  lekiančių  stiklo šukių sukeltas pavojus
  • Rimta kliūtis įsilaužimui
  • Apsauga nuo spontaniško grūdinto stiklo dūžio padarinių

Apsauginės plėvelės  visiškai eliminuoja galimybę susižeisti stiklo šukėmis. Stiklas su plėvele susidūrimo su žmogaus kūnu arba lekiančiais daiktais atvejais suskyla, bet nesubyra. Saugus stiklinimas turi ES lygio svarbą ir yra reglamentuojamas ES direktyvos 89/654/EEC. Direktyva nurodo, kad stiklas turi būti saugus visose vietose, kur yra žmogaus ir stiklo konstrukcijos susidūrimo rizika arba  stiklo kritimo pavojus.

Grūdintas stiklas

Saugumo ir  atsparumo smūgiams reikalavimai  civilinėje statyboje  paskatino platų grūdinto stiklo panaudojimą.  Bet grūdintas stiklas  turi paslėptą trūkumą,  kaip  savaiminio sprogimo efektą dėl sulfido nikelio priedų.  Šio atveju, kad išlaikyti grūdinto stiklo vientisumą , pavyzdžiui pastato stoge arba fasade, ir užtikrinti žmogaus saugumą, būtina sustiprinti stiklą su  apsaugine plėvele.

Platus LLumar apsauginių plėvelių asortimentas leidžia parinkti tinkamą sprendimą bet kurioje situacijoje. Kartu su apsaugos funkcijomis plėvelės gali papildomai  atlikti UV, saulės kontroliavimo arba  padidinto privatumo  funkcijas.


Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook