Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Apsauga Anti-Bandit

Statistiškai apie 60 procentų  žaibiškų vagysčių įvyksta, kai akmeniu, plyta ar kitu sunkiu daiktu išdaužiamas patalpos lango, vitrinos ar durų stiklas. Paprastai  vagystės metu pagriebiamas vienas ar keli daiktai ir skubiai dingstama. Dažnai tikslas pasiekiamas net neįeinant į patalpas. Viskas vyksta labai greitai, tad kaimynai arba  apsaugos tarnybos nespėja atitinkamai sureaguoti.

Apsaugoti langus nuo įsilaužimo galima keliais būdais, bet visais atvejais turi būti įrengta  apsauginė signalizacija ir prijungta prie saugos tarnybos pulto. Išorinės grotos įtakos saugumui praktiškai neturi, nes jas lengva nuplėšti, nesibaiminant kad suveiks signalizacija. Tiek pat naudos ir iš apsauginių žaliuzių, tik šios bent jau užstoja daiktus, esančius patalpoje ar vitrinoje ir mažina spontaniško įsilaužimo riziką.

Jei stiklas padengtas specialia LLumar ANTI-BANDIT plėvele, vagystė paprastai neįvyksta. Norint įveikti tokį stiklą, reikia daug pastangų ir nemažai laiko. Nuo smūgio stiklas sueižėja, bet nesubyra. Vagys dažniausiai atsisako savo kėslų, jeigu per keletą sekundžių nepavyksta įsibrauti į patalpos vidų. Pradėjus veikti signalizacijai, vagims neužtenka laiko įveikti plėvele sutvirtintą stiklą.

Tačiau tokios prevencijos efektyvumui būtinos šios sąlygos:
  • plėvelė turi būti vienalytė ir užklijuota ant viso stiklo ploto (taip pat ir po laikančiosiomis stiklajuostėmis);
  • plėvelės storis turi būti nemažesnis nei 400mikronų; plonesnė plėvelė neužtikrina reikiamo tvirtumo ir nesutrukdo įsibrovėliams patekti į patalpas;
  • signalizacija turi būti įrengta su dvigubo veikimo stiklo dūžio jutikliais, kurie reaguoja ne tik į dūžį, bet ir į stiklo trūkimą.

Storos apsauginės plėvelės turi savo specifiką ir skirtos tik  profesionaliam instaliavimui. Kokybiškai jas užklijuoti gali tik specialiai apmokyti LLumar atstovo Lietuvoje bendrovės "Apertura" meistrai.

Plėvelės turi  estetinius pranašumus, palyginus su grotomis ar apsauginėmis žaliuzėmis. Plėveles galima klijuoti ant bet kurio stiklo ir pritaikyti bet kuriai lango konstrukcijai. Jos patvarios, ilgaamžiškos ir saugos Jūsų turtą dieną ir naktį.


Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook