Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Daiktų blukimas

Tiesioginės saulės spinduliai  labai  kenkia dažytiems ir spalvotiems paviršiams. Per kelis sezonus spalvos matomai nublunka. Blunka baldai, paveikslai, sienos ir brangi furnitūra. Pagrindinė blukimo priežastis – ultravioletiniai spinduliai, matoma  šviesa  ir šiluma. Paprastas stiklas neapsaugo nuo šitų faktorių ir tai lemia  priešlaikinį daiktų  nuvertėjimą muziejuose, parduotuvių vitrinose, namuose ir biure.

Apsaugai nuo blukimo  sukurtos LLumar plėvelės   filtruoja  99,5% kenksmingų  UV spindulių, atspindi šilumą ir nuima šviesos perteklių. Padengus stiklus plėvele , galima  50- 80% sumažinti blukimo faktorius. Platus plėvelių asortimentas - nuo visiškai skaidrių iki tonuotų veidrodinių - leidžia parinkti tinkamą patalpų apšvietimą ir matomumo lygį. Pavyzdžiui, muziejuose, kad neužstoti eksponuojamų daiktų vitrinose, naudojamos skaidrios plėvelės su maksimalia UV apsauga.

Daiktų blukimo priežastys


Geriausia plėvelė blukimo problemai spręsti - kuri:

  • sulaiko 99% kenksmingų UV spindulių
  • atspindi daugiausia saulės energijos
  • maksimaliai sumažina šviesos pralaidumą


Plėvelė gali ženkliai sumažinti blukimo procesą, bet negali jo visiškai eliminuoti  Palyginus su kai kurių kitų gamintojų plėvelėmis, laikui einant LLumar plėvelių UV absorbuojančios funkcijos beveik  nesumažėja . Net po 10 metų eksploatacijos LLumar plėvelės sulaiko 95%-98% UV spindulių. Tuo metu kitų gamintojų plėvelės  po 2-3 metų  sulaiko tik apie 20-30% UV spindulių. Tokį skirtumą lėmė pažangi LLumar plėvelių konstrukcija, kurioje  UV adsorbentas įterptas ir į klijų sistemą ir į plėvelės struktūrą.
Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook