Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Akinamos šviesos kontrolė

Akinantis saulės spindėjimas ir atšvaistės gali sukelti diskomfortą ir nuovargį patalpų naudotojams.

Akinantis spindėjimas ir atšvaistės pasirodo, kai yra matomos šviesos šaltinis. Šviesa gali tiesiogiai kristi į akis arba tai gali būti jos atspindys. Paprastai tai asocijuojasi su saulės šviesa, kurią matome pro langą. Nors tai pakankamai subjektyvūs, priklausomi nuo psichologinių pojūčių apibūdinami, galime išskirti trijų rūšių akinantį spindėjimą:

  • Nepakenčiamas spindėjimas: kai dirbti, ypač su kompiuterių monitoriais, pasidaro labai sunku, netgi neįmanoma
  • Nepatogus spindėjimas: dirbti yra sunku, darbingumas mažesnis nei įprastai
  • Komfortiškas spindėjimas: nesukelia nepatogumų

Bet kurioje darbo aplinkoje spindėjimas skiriasi priklausomai nuo žmogaus ir darbo vietos. Taip pat svarbu kaip yra išdėstytos darbo vietos. Apskritai, jeigu spindesys yra nepakenčiamo lygio vienam ar keliems darbuotojams, jis yra nepatogus kiekvienam. LLumar plėvelės efektyviai sprendžia šią problemą. Spindesio sumažinimas – tai procentinis matomos šviesos pralaidumo per stiklinimą sumažėjimas, lyginant paprastą stiklą ir stiklą su plėvele. Spindesio sumažinimą galima paskaičiuoti pagal formulę:

SS = ((MŠP1-MŠP2) * 100)/MŠP1 ,kur MŠP1 – paprasto stiklo matomos šviesos pralaidumas, MŠP2 - stiklo su plėvele matomos šviesos pralaidumas. Matomos šviesos pralaidumas yra tiesiogiai susijęs su akinančio spindesio sumažinimu, kuomet norint sumažinti pastarąjį, reikia sumažinti matomos šviesos pralaidumą. Paprastai yra naudojamasi sekančia taisykle:

Pradinis lygis (Nepakenčiama) --> Reikalingas(Nepatogus) --> Akinančio spindesio sumažinimas(60%)

Pradinis lygis (Nepakenčiama) --> Reikalingas(Komforto) --> Akinančio spindesio sumažinimas(85%)

Pradinis lygis (Nepatogus) --> Reikalingas(Komforto) --> Akinančio spindesio sumažinimas(60%)

LLumar spindesį mažinanti plėvelė padės darbdaviams laikytis šių darbo saugos reikalavimų:

  • ES direktyva 89/654/EEC

Labai svarbu paminėti, kad tik profesionaliai instaliuota spindesį mažinanti plėvelė užtikrina reikiamą efektą. Mes esame paruošę profesionalų, pasiryžusių Jums padėti.


Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook