Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsProblemų apžvalga

Problemų apžvalga


Žiemos sodai

Žiemos sodas – elegantiškas namo priedas, turintis pakelti viso pastato nuotaiką, suteikti jam šiek tiek bohemiškumo.

Bet dažnai realybėje – ir tai patvirtins bet kuris žiemos sodo savininkas- susiduriama su tam tikrais šio priestato trūkumais:
  • Labai dažnai vasaros metu, kai šviečia saulė, žiemos sode yra  taip karšta, kad jame praktiškai neįmanoma būti
  • Trukdo akinamas saulės spindesys
  • Ultravioletiniai spinduliai blukina audinius ir baldus

Jūs svajojote apie atskirą erdvę, kuri turėjo tapti romantišku - dėl daugybės nuostabių vaizdų – kambariu arba vieta, kur amžinai žydi egzotiniai augalai, investavote nemažai pinigų... Ką gi dabar daryti?

Tradiciškai žiemos sodams yra naudojamos metalinės arba medžiaginės žaliuzės, bet tai nėra ideali išeitis: žaliuzes brangios, reikalauja papildomos priežiūros (jas reikia valyti) ir,  kas svarbiausia, jos užstoja tai, dėl ko ir buvo sukurtas žiemos sodas: saulę ir nuostabius vaizdus.

Mes turime ką jums pasiūlyti. Techniškai pažangios LLumar saulės kontrolės plėvelės - ekonomiškai naudingas, neįkyrus ir ilgalaikis sprendimas. Plėvelės nereikalauja papildomos priežiūros - Jūs tiesiog įprastai plaunate langus, - bet efektyviai kovoja su akinančiu saulės spindesiu ir UV spinduliais, kuomet Jūs galite mėgautis saulės šviesa ir vaizdais už lango.

Žiemos sodai Žiemos sodai

LLumar saulės kontrolės plėvelės gali atspindėti iki 79% nepageidaujamos saulės energijos (tai reiškia karščio sumažinimą iki 71%), sumažina akinamąjį spindesį iki 83% ir blokuoja 99% žalingų UV spindulių. LLumar plėvelių naudojimas žiemos sode paprastai sumažina temperatūrą jame net 6-8°C.

Platus LLumar plėvelių asortimentas leidžia iš ko pasirinkti. Tamsintos plėvelės šiek tiek pakeičia žiemos sodo išvaizdą, šviesą atspindinčios plėvelės įtakoja ryškesnius pasikeitimus. Arba pasirinkite neutralią plėvelę -  tuomet turėsite iš anksto planuotą dizainą ir spalvinius sprendimus. Jūsų žiemos sodui tikrai patiks LLumar plėvelės.

Temperatūrinio režimo komfortas

Kartais žiemos sodai yra naudojami komercinės paskirties pastatuose, jie siūlo "intriguojantį buvimą" jų naudotojams. Tačiau tyrimai parodė, kad patalpoje temperatūrai pakylant virš 24 °C , darbo našumas ir gebėjimas susikoncentruoti krenta 50%, o jeigu temperatūra yra virš 25 °C, patalpoje esantys žmonės turi žymiai didesnę nelaimingų atsitikimų galimybę, suprastėja jų darbo kokybė.

Žiemos sodai Žiemos sodai

Darbo saugos taisyklės numato, kad darbo patalpų vidaus temperatūros turi būti vidutinės: minimali temperatūra ofise neturėtų būti žemesnė nei 16 °C. Komfortiškos temperatūros nustatytos nuo 19 °C iki 24 °C. Esant karštai oro temperatūrai, komfortiška temperatūra ofise neturi pakilti virš 24 °C. Darbdavys yra atsakingas už šių sąlygų laikymąsi.  

Akinamas saulės spindesys tampa apčiuopiama problema dirbant  ofise su kompiuteriu. Pagal ES Direktyvą 89/654/EEC darbdavys privalo sumažinti spindesį. Teisingas LLumar plėvelės nuo saulės panaudojimas efektyviai ir ekonomiškai naudingai išsprendžia šias problemas, kuomet naudotojai nejaučia jokių nepatogumų,o dienos šviesa netrukdomai patenka į ofiso patalpas. Jeigu esate žiemos sodo savininku, Jūs turite užtikrinti, kad vidaus temperatūra būtų priimtina jo naudotojams -  kaip Jūs tai padarysite be LLumar apsaugos nuo saulės?

Rekomenduojamos plėvelės:tonavimas
Išbandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook