Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsApsauginės (arch.)

Apsauginės (arch.)


Žmonės visur yra apsupti stiklinių konstrukcijų – tai pertvaros, durys, dideli per visą sieną langai, stikliniai stogai. Konstrukcijos yra estetiškos, patogios, praktiškos, bet nėra garantijos, kad stiklas nesuduš nuo mechaninio poveikio. Stiklas neapsaugo patalpos nuo įsilaužimo. Jam sudužus, susidaro aštrių kraštų šukės, tai dažniausiai tampa nelaimingų atsitikimų priežastimi.

LLumar apsauginės plėvelės buvo sukurtos tam, kad padidinti stiklo atsparumą įvairiems poveikiams ir išlaikyti jo vientisumą dūžio metu. Apsauginė plėvelė neleidžia stiklui subirti į šukes nelaimingo atsitikimo arba įsilaužimo atveju. LLumar plėvelė instaliuojama ant esamo stiklo, nereikalauja priežiūros, turi dvigubą apsaugą nuo braižymo, pasižymi savo ilgaamžiškumu ir optiniu švarumu, palyginus su konkurentų plėvelėmis.

Saugumas

Saugumas

Apsauginės plėvelės visiškai eliminuoja galimybę susižeisti stiklo šukėmis. Stiklas su plėvele susidūrimo su žmogaus kūnu arba lekiančiais daiktais atvejais suskyla, bet nesubyra. Saugus stiklinimas reglamentuojamas ES direktyvos 89/654/EEC. Direktyva nurodo, kad stiklas turi būti saugus visose vietose, kur yra žmogaus ir stiklo konstrukcijos susidūrimo rizika.

explosion without
explosion with

Eksperimentais patvirtinta, kad 80 % nuostolių per sprogimus atneša lekiančių stiklų šukės. Be to, smūgio banga suteikia šukėms energijos, pakankamos žmogaus nužudymui. Naudojant apsaugines plėveles, 95 % šukių lieka plėvelėje, tai leidžia išsaugoti žmonių gyvybes ir minimizuoti nuostolius.


antibandit plevele

Apsauga

Statistiniais duomenimis, 75% atvejų į patalpas įsilaužiama per langus, vitrinas ir stiklines duris. Storų apsauginių plėvelių panaudojimas leidžia išsaugoti stiklo vientisumą , bandant įsilaužti į vidų, pakankamą laiko tarpą, kad apsaugos tarnyba spėtų sureaguoti.


Testai

lentele

Apsauginės Llumar plėvelės buvo testuojamos nepriklausomose JAV, Vokietijos, D.Britanijos ir Rusijos laboratorijose. Testų rezultatai parodė, kad Llumar plėvelė daugumoje rodiklių lenkia analogiškas plėveles. Tai pasiekta naudojamų medžiagų aukščiausios kokybės ir patentuotų technologijų dėka.

Sertifikatas Sertifikatas Sertifikatas Sertifikatas


tonavimas
IÅ¡bandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook