Apertura.ltArchitektūrinės plėvelėsApsauga nuo saulės

Apsauga nuo saulės


Šiuolaikiškoje pastatų architektūroje vis dažniau naudojamos didelio ploto stiklinės konstrukcijos. Žiemos sodai, langai per visą sieną, stikliniai stogai ir ištisi stiklo fasadai – tai naujos erdvumo filosofijos ženklai. Kartu su teigiamomis savybėmis didelės stiklinės konstrukcijos turi ir neigiamų – saulės šviesos ir šilumos perteklių, kuris sukelia diskomfortą patalpų naudotojams.

Llumar plėvelių panaudojimas – tai nebrangus būdas pagerinti esamo stiklo charakteristikas. Platus plėvelių asortimentas leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą pagal saulę kontroliuojančius parametrus ir pagal antrinius faktorius ( apsauga nuo blukimo, privatumo laipsnis ir saugumo lygis ).

Llumar plėvelė instaliuojama ant esamo stiklo, nereikalauja priežiūros, turi dvigubą apsaugą nuo braižymo, pasižymi savo ilgaamžiškumu ir optiniu švarumu, palyginus su konkurentų plėvelėmis. Dėl vėdinimo, kondicionavimo išlaidų sumažinimo investicijos į saulę kontroliuojančią plėvelę atsiperka per keletą metų.

Apsauga nuo saulės karščio: Llumar saulę kontroliuojančios plėvelės sumažina šilumos poveikį iki 80% ir padeda palaikyti optimalią patalpų temperatūrą bei sumažina kondicionavimo sistemų apkrovimą. Padengus stiklą plėvele, saulėtomis dienomis galima sumažinti kambario temperatūrą 8-10 laipsnių.

Apsauga nuo akinamų spindulių: Ryški saulės šviesa vargina akis, trukdo darbui su kompiuteriu ir kitiems darbams, reikalaujantiems regėjimo įtempimo. Saulės atspindžiai monitoriaus paviršiuje neleidžia matyti vaizdo ekrane. Saulę atspindinčių ir tonuotų Llumar plėvelių naudojimas akivaizdžiai sumažina atspindžių kiekį 50%-94%. Dėl to sumažėja akių įtempimas, darbas su kompiuteriu tampa malonesnis.

Apsauga nuo UV spindulių: Pagrindinė blukimo priežastis – saulės šviesos ir ypač UV spindulių poveikis. Llumar plėvelės blokuoja 99% UV spindulių ir mažiausiai perpus sumažina blukimo procesą. Taip Jūsų vertybės apsaugomos nuo priešlaikinio gedimo ir nuvertėjimo.

Duomenų apsauga:

Llumar plėvelės blokuoja elektromagnetinius laukus, kuriuos skleidžia kompiuteriai ir neleidžia per langus nuskaityti duomenų.

Privatumas: Visoms šviesą atspindinčioms plėvelėms būdingas vienpusio matomumo efektas šviesiu paros metu.

IÅ¡orinis patrauklumas:

Įvairių spalvų ir atspalvių šviesą atspindinčios plėvelės suteikia plačias dizaino galimybes, stiklinėms konstrukcijoms jos gali suteikti nepakartojamo žavesiotonavimas
IÅ¡bandyk [Preview system]Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas Apertura on Facebook
LLumar.lt - Tonavimas.lt - Apertura.lt - Apertura on Facebook